Lek. Wet. Wiktoria Wierzbowska

Jestem absolwentką medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, jednocześnie studiowałam również mikrobiologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Po studiach ukończyłam staż w rodzinnej miejscowości. W czasie studiów odbywałam praktyki w kraju i poza jego granicami.

Od zawsze byłam zaangażowana w działalność studencką. Byłam przewodniczącą domu studenckiego, członkiem koła naukowego zwierząt egzotycznych, wolontariuszem na wielu wydarzeniach kultury, a teraz jestem członkiem Stowarzyszenia Domów Tymczasowych „Mruczychata”.

Moje zainteresowania zawodowe obejmują głównie dermatologię oraz stomatologię. W przychodni odpowiadam m.in. za badania mikroskopowe, które łączę z pasją do dermatologii oraz za zabiegi stomatologiczne. Staram się stale rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę, by stać się ‘Dr House’m polskiej weterynarii’ 😉

Moim celem zawodowym jest edukacja właścicieli zwierząt by ich pupile jak najdłużej żyli w zdrowiu. Praca jest moją pasją i dużą przyjemność sprawia mi dzielenie się wiedzą, zwłaszcza jeśli idzie za tym podniesienie komfortu życia zwierząt.

Prywatnie jestem posiadaczką dwóch wspaniałych kotów (Stefy i Lei), miłośniczką roślin i rękodzieła.