Personel

Zawsze na pierwszym miejscu w naszej przychodni jest pacjent,
któremu chcemy jak najbardziej pomóc 

to jest dewiza naszego zespołu lekarzy i asystentów.  

                                                       

Jak pracujemy?
Weterynaria to nasza pasja. Łączy nas miłość do zwierząt i przemożne pragnienie niesienia im pomocy. We wszystkim, co robimy staramy się udowodnić naszym “braciom mniejszym”, że traktujemy ich na  równi z nami samymi. EMPATIA, to słowo – klucz do serc naszych pacjentów. Wszystkie decyzje dotyczące leczenia podejmujemy wspólnie, mając świadomość faktu, że każdy z nas specjalizuje sie w innej dziedzinie medycyny weterynaryjnej. Zawsze się konsultujemy, wymieniamy poglądy, opinie i doświadczenia. Często też zasięgamy porady naszych kolegów – specjalistów od konkretnego gatunku czy rasy zwierzęcia.

Każdy pacjent, to dla nas wyjątkowe, specjalne zadanie do rozwiązania a nie tylko kolejny przypadek. Postawienie diagnozy i określenie leczenia, to u nas nigdy nie jest przypadkowa decyzja, ale suma pracy całego zespołu popartej badaniami dodatkowymi: Usg, Rtg, analityka laboratoryjna.
Powierzając nam opiekę nad swoim przyjacielem nasi Klienci mogą mieć pewność, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy a nawet i więcej, aby wyszedł on od nas zdrowy, pełen sił i dobrego humoru, ku uciesze swojego właściciela.

Serdecznie pozdrawiamy!